| Estimated Delivery | 3 to 5 Days |
|---|
| Model Number | TS6902O |
|---|
| Set | 2-Piece |
|---|
| Color | Orange |
|---|
| Laptop Pocket | No |
|---|
| Casters | Yes |
|---|
| Spinning Wheels | No |
|---|
| ABS Construction | No |
|---|
| Material(s) | Polyester |
|---|
| Includes | 21" Carry On, Tote Bag |
|---|
| Dimensions | 21" Carry On: 8"D x 14"W x 21"H (2" expansion); Tote Bag: 6"D x 15"W x 11"H |
|---|
| Weight | 21" Carry On: 8 lbs.; Tote Bag: 1.8 lbs. |
|---|